Na Michalu bude malý kemp!!!
Pro všechny, co by chtěli stanovat na Michalu, máme dobrou zprávu - intenzivně připravujeme skromný kemp tak, abychom jej mohli se začátkem léta otevřít!
Kemp bude uvnitř areálu (vedle minigolfu), částečně budou k dispozici místa s možností připojení elektřiny. Vybraná místa budou určena pro karavany a obytná auta.
Kemp to bude skromný, ovšem základní vybavení Michalu bude samozřejmě k dispozici. Kempaři se budou muset pouze smířit s tím, že do kempu (stejně jako do celého areálu) nebudou smět psi, nebude povoleno rozdělávání ohně (grily na dřevěné uhlí povoleny budou) a auta (kromě obytných) budou parkovat na parkovišti, ne u stanů.
Ceník a provozní řád zveřejníme v nejbližší době.

Televize Seznam vytvořila reportáž o koupalištích v našem kraji - je patrné, že nabídka Michalu je z pohledu vybavenosti bezkonkurenční. Atrakce, které Michal nabízí, nejsou nikde jinde k dispozici.

Reportáž je k zhlédnutí na tomto odkazu: Přehled koupališť

 

zakaz vstupu se psy Psi (kromě asistenčních), kočky ani další domácí zvířecí mazlíčči bez ohledu na jejich velikost do areálu koupaliště Michal nesmí. Děkujeme za pochopení.

Město Sokolov finančně podpořilo Koupaliště Michal v roce 2019.

 

logo sokolov čb

 

 

 

 

 

Koupaliště Michal nabízí možnost spolupráce pro poskytovatele ubytování v okolí.

Vlivem dokončení výstavby dálnice D6 se výrazně zlepšila dostupnost koupaliště Michal.

Michal se dostal mezi 15 nejhezčích pláží v České republice!