Kemp Michal se připravuje na novou sezónu!!!
Pro všechny, co by chtěli stanovat na Michalu, máme dobrou zprávu - skromný kemp, otevřený v roce 2020, se připravuje na další sezónu!
Kemp je situován uvnitř areálu (vedle minigolfu), částečně jsou k dispozici místa s možností připojení elektřiny. Vybraná místa jsou určena pro karavany a obytná auta.

 

Kemp je opravdu skromný, ovšem základní vybavení areálu koupaliště Michal je samozřejmě k dispozici. Kempaři se musí pouze smířit s tím, že do kempu (stejně jako do celého areálu) nesmí psi, není povoleno rozdělávání ohně.

 

Osobním autům bude nově povolen vjezd do areálu a parkování v blízkosti stanu či karavanu.

 

Pro zájemce z řad karavanistů o přespání je umožněno stání na parkovišti (tzv. "stellplatz") s možností vyprázdnění kazety chemického WC ve výlevce v kempu (doplňování pitné vody, vypouštění odpadní vody ani přípojka elektřiny zatím není k dispozici - snad časem...)..

 

Ceník, provozní řád a další informace jsou k dispozici zde:

Windsurfing a kitesurfing je opět možné provozovat na Michalu.

Televize Seznam vytvořila reportáž o koupalištích v našem kraji - je patrné, že nabídka Michalu je z pohledu vybavenosti bezkonkurenční. Atrakce, které Michal nabízí, nejsou nikde jinde k dispozici.

Reportáž je k zhlédnutí na tomto odkazu: Přehled koupališť

 

zakaz vstupu se psy Psi (kromě asistenčních), kočky ani další domácí zvířecí mazlíčči bez ohledu na jejich velikost do areálu koupaliště Michal nesmí. Děkujeme za pochopení.

Koupaliště Michal nabízí možnost spolupráce pro poskytovatele ubytování v okolí.

Vlivem dokončení výstavby dálnice D6 se výrazně zlepšila dostupnost koupaliště Michal.

Michal se dostal mezi 15 nejhezčích pláží v České republice!