Kemp Michal je situován uvnitř jedinečného areálu v těsné blízkosti dálnice D6, navíc uprostřed tzv. lázeňského trojúhelníku - Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně - kemp je tedy ideálním místem na výlety po okolí. Areál koupaliště Michal je přírodní koupaliště v krásném prostředí a čistou vodou bez sinic. Jeho dominantou je nejdelší venkovní tobogán a trojskluzavka v ČR (a zřejmě i ve střední Evropě)!

Jedná se o skromně vybavený kemp. Celková kapacita kempu je cca 40 stanových míst. Pro karavanové přívěsy a obytná auta je k dispozici omezený počet 5 míst. Pro vybraná stanová místa jsou k dispozici přípojky elektřiny.

 Sociální zařízení vč. umývárky nádobí a výlevky chemických WC jsou v těsné blízkosti. K dispozici jsou samotřejmě i sprchy v nedaléké budově převlékárny.

 Do kempu, stejně jako do celého areálu koupaliště Michal, nemají přístup psi (kromě asistenčních), stejně tak jiní domácí mazlíčci (tygry a slony nevyjímaje...).

 Pohyb vozidel je v areálu omezen. Stanaři či majitelé přívěsů mohou do areálu vjet osobním autem pouze při příjezdu a odjezdu za účelem vybalení, resp. nabalení věcí. Po dobu pobytu smí auta parkovat pouze na přilehlém parkovišti. V areálu tak mohou stát pouze obytná auta do délky max. 8 m. Majitelé kol a motocyklů mohou parkovat u stanů, ovšem jízda po areálu není dovolena.

 Ubytovaní návštěvníci mají v ceně pobytu zahrnut vstup do celého areálu s možností využívání drtivé většiny atrakcí zdarma. Přes léto o víkendech promítá letní kino, kam mají návštěvníci kempu vstup volný. Pokud je v areálu koupaliště pořádána nějaká společenská, sportovní či kulturní akce, její pořadatel je oprávněn omezit pohyb návštěvníků po areálu koupaliště, případně zpoplatnit vstup do zóny, ve které se akce koná.

 Během pobytu je nezbytné, aby návštěvníci dodržovali jak Provozní řád koupaliště Michal, tak i Provozní řád kempu Michal.

V celém areálu je zakázáno rozdělávání ohně a používání pyrotechniky.

 Rezervace lze provádět e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky v době od 10.00 do 18.00 na tel čísle 724 606 860.

Schema kempu je k nahlédnutí na tomto odkazu:

 Ceník kempu je k dispozici zde: