KEMP UPROSTŘED LÁZEŇSKÉHO TROJÚHELNÍKU

Zůstaňte u nás o něco déle.

Hledáte místo pro perfektní dovolenou? Náš kemp nabízí jedinečný zážitek plný skvělých výletů v okolí a koupání v průzračně čisté vodě.
Skvělá lokace kempu

Kemp Michal


Jste milovnící překrásných vrchovitých lesů, lázeňských měst nebo jen zkrátka rádi relaxujete na pláži? Kemp Michal leží uprostřed lázeňského trojúhelníku Karlovy Vary - Mariánské Lázně - Františkovy Lázně, který je obklopen překrásným Slavkovským lesem a Krušnými horami. Naleznete zde skvělé treky, zámky a hrady, přírodní rezervace a pokud hledáte jen odpočinek, jistě vám skvěle poslouží naše písečná pláž. Pár metrů od nás je dálnice D6, která vás dovede do všech koutů našeho regionu během několika minut. Nemusíte se ovšem bát ruchu projíždějících vozů. Od dálnice jsme totiž izolování hustou vegetací.
KEMP MICHAL

Do kempu s domácím mazlíčkem?

psi nemají přístup

kromě asistenčních

Do celého areálu koupaliště Michal nemají přístup psi (kromě asistenčních), stejně tak jiní domácí mazlíčci (tygry a slony nevyjímaje...). Do kempu však lze zvířecího mazlíčka vzít, avšak pouze po předchozím souhlasu provozovatele za předem domluvených podmínek. Pohyb domácích zvířecích mazlíčků po areálu mimo kemp, a to včetně jejich koupání v koupališti je v kteroukoliv denní i noční dobu přísně zakázán.

KEMP MICHAL

Důležité informace

 Během pobytu je nezbytné, aby návštěvníci dodržovali jak Provozní řád koupaliště Michal, tak i Provozní řád kempu Michal.

V celém areálu je zakázáno rozdělávání ohně a používání pyrotechniky.

 Rezervace lze provádět e-mailem:

 koupaliste@michal-sokolov.cz 

nebo telefonicky v období od 1. 5. do 15. 9. v době od 10.00 do 18.00 na tel čísle 724 606 860.

Kontakty